O firmie | Z.C.B.MIREX
+48 29 757 86 13

O firmie

Cegielnia Z.C.B. Mirex zajmuje się produkcją cegły pełnej oraz pustaków, które tworzą spójne systemy wykorzystywane do budowy domów, budynków, elewacji, systemów kominowych, ogrodzeń oraz wiele innych. Nasze wyroby posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, spełniają wszystkie normy, zostały docenione przez architektów, konserwatorów zabytków, firmy budowlane oraz indywidualnych odbiorców z Polski i zagranicy.

Cegielnia Z.C.B. Mirex to polski producent cegły, którego siedziba położona jest 40 km od centrum Warszawy przy trasie S8 w kierunku Białegostoku, ma to istotny wpływ na obniżenie kosztów i czasu transportu. Dysponujemy własną flotą samochodów, wyposażonych HDS, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć i rozładować nasze produkty na terenie całej Polski.

Nie zapominając o modernizacji naszej cegielni, cały czas monitorujemy i ulepszamy proces produkcji dostosowując go do potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest jakość produkowanych przez nas wyrobów ceglanych oraz satysfakcja naszych odbiorców.

Poznaj naszą ofertę

szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły